Prenesi si 5 praks za tvoje izpolnjeno življenje. Eknjiga  ŽIVETI (NA) POLNO!

E knjiga ŽIVETI (NA) POLNO!

Welcome!

Eknjiga
ŽIVETI NA POL
ŽIVETI (NA) POLNO!
5 praks za tvoje izpolnjeno življenje

Zate sem pripravila 5 praks, ki ti bodo pomagale, da prestopiš iz dokazovanja v doživljanje užitka in obilja življenja. Naj ti pomagajo, da tudi ti postaneš in zaživiš kot KRALJICA.

Ustvarjena si za veliko več. V to verjamem, saj sem tudi sama zaživela novo življenje, v kakršno te vabim.

Za prenos eknjige izpolni spodnja polja!

Opozarjam, da vse oblike svetovanja, poučevanja in pomoči, ki jih ponujam in opisujem na spletni strani http://www.barbarapinterzupancic.si in drugih spletnih profilih ne spadajo pod uradno priznano terapevtsko pomoč ali uradno priznano medicino. Vse oblike svetovanja, programi in metode z moje strani niso namenjene temu, da bi nadomestile pomoč in usluge s strani medicine, psihološkega ali drugega svetovanje s strani zdravnika, psihiatra ali svetovalca z licenco. Namen programov, srečanj in seminarjev ni, da bi diagnosticirali ali nadomestili medicinska, psihološka ali terapevtska zdravljenja in/ali terapije. V primeru, da se odločite za svetovanje pri meni ali moje programe morate v celoti prevzeti popolno odgovornost za to.