Prenesi si 5 praks za tvoje izpolnjeno življenje. Eknjiga  ŽIVETI (NA) POLNO!

Coaching

Program VREDNOST

Si utrujena od igranja vloge “ženske, ki je v čakanju”?
Si naveličana skrivanja na robu lastnega življenja?
Si naveličanja čakanja, da nekdo 

Zate obstaja preverjena metoda, kako se lahko izvlečeš iz tega stanja.

Program USPEH

Delajva skupaj, v kombinaciji Feminine power coachinga in hipnoze, da postaviš Prevarantko na pravo mesto, da se zavedaš uspeha, da zaživiš iz lastne vrednosti.

Zavest o uspehu se začne OD ZNOTRAJ. Najdeš ga v globinah svojega najbolj pristnega jaza.

Program OBILJE

Čemur daš pozornost, raste.
Je morda zdaj čas, da pozornost nameniš OBILJU?

Živeti obilje, čutiti obilje, govoriti obilje, dopuščati obilje,
sprejeti obilje, zaznavati obilje, manifestirati obilje.

Program tvoja prebujena ŽENSTVENOST

Ženska hrepeni po več ženskega načina delovanja –
spodbude, podpore, sodelovanja, povezovanja –,
ki je prostor, mehkoba, ranljivost, prijaznost.

Vse našteto je ŽENSKA MOČ. 

Vtisi strank

Opozarjam, da vse oblike svetovanja, poučevanja in pomoči, ki jih ponujam in opisujem na spletni strani http://www.barbarapinterzupancic.si in drugih spletnih profilih ne spadajo pod uradno priznano terapevtsko pomoč ali uradno priznano medicino. Vse oblike svetovanja, programi in metode z moje strani niso namenjene temu, da bi nadomestile pomoč in usluge s strani medicine, psihološkega ali drugega svetovanje s strani zdravnika, psihiatra ali svetovalca z licenco. Namen programov, srečanj in seminarjev ni, da bi diagnosticirali ali nadomestili medicinska, psihološka ali terapevtska zdravljenja in/ali terapije. V primeru, da se odločite za svetovanje pri meni ali moje programe morate v celoti prevzeti popolno odgovornost za to.