Prenesi si 5 praks za tvoje izpolnjeno življenje. Eknjiga  ŽIVETI (NA) POLNO!

Program Tvoja prebujena ŽENSTVENOST

Kako je s tvojo ženstvenostjo in kaj misliš o tej temi?

Na neki točki življenja se ženska sooči z dejstvom, da hrepeni po več ženstvenosti, po mehkobi, več miline.

Ženstvenost ni samo slog oblačenja in urejenost (beri kozmetičarka, nohti, trepalnice in obrvi).

Naučene smo, da je ženstvenost šibkost in temu smo se hotele izogniti za vsako ceno.

Zato smo prevzele moški način delovanja in z njim želele doseči uspeh – osebno in poslovno.

Pri tem pa smo se ranile do te mere, da se nam tako življenje upira, smo nezadovoljne in smo utrujene od večnega dokazovanja in tekmovanja.

To je normalno, saj takšno življenje ni naš naravni način delovanja. 

Ženska hrepeni po več ženskega načina delovanja:

spodbude, podpore, sodelovanja, povezovanja, hrepeni po mehkobi, ranljivosti, prijaznosti.

Vse našteto je ŽENSKA MOČ.

Za razliko od moške moči, ki je dokazovanje, tekmovanje, doseganje, linearnost, razum.

Je togost, me pa hrepenimo po prožnosti.

Ženska si lahko pomaga tako, da spozna svoje notranje ženske: Bojevnica, Mama, Ljubimka, Čarobnica in Kraljica, ki ti dajo nabor prave energije in vrednot, da svoje življenje spremeniš od znotraj navzven.

In nič ni narobe, če imaš v tem trenutku več ene ali druge.

To je naravno, saj se razvijamo in v posameznih obdobjih svojega življenja potrebujemo ene več, druge manj. Pomembno je, da veš, da so ti vedno na voljo, da jih spoznaš in jih pokličeš na pomoč takrat, ko jih potrebuješ.

Temu bomo namenile srečanja. Spoznala boš svojo Superžensko, ki je ženska, ki živi in deluje na moški način, in jo omehčala s sončnimi ženskami Mamo, Ljubimko, Bojevnico, Čarobnico in meni tako ljubo KRALJICO.

Sklop 10 individualnih srečanj, ki jih prilagodim tvojim potrebam in ciljem.

Prijava na razgovor za program

Pred prijavo v program bova opravili razgovor, na katerem se bova pogovorili, da vidiva,
če je program prava izbira zate. 

Za prijavo na razgovor prosim izpolni spodnji prijavni obrazec.

Vtisi strank

Opozarjam, da vse oblike svetovanja, poučevanja in pomoči, ki jih ponujam in opisujem na spletni strani http://www.barbarapinterzupancic.si in drugih spletnih profilih ne spadajo pod uradno priznano terapevtsko pomoč ali uradno priznano medicino. Vse oblike svetovanja, programi in metode z moje strani niso namenjene temu, da bi nadomestile pomoč in usluge s strani medicine, psihološkega ali drugega svetovanje s strani zdravnika, psihiatra ali svetovalca z licenco. Namen programov, srečanj in seminarjev ni, da bi diagnosticirali ali nadomestili medicinska, psihološka ali terapevtska zdravljenja in/ali terapije. V primeru, da se odločite za svetovanje pri meni ali moje programe morate v celoti prevzeti popolno odgovornost za to.